Contact

Sentralenheten

Email:
sentralenheten@fylkesnemnda.no sentraleininga@fylkesnemnda.no
Mailing address:

Akersgata 1, 0158 Oslo

Telephone:
23 32 10 00
Office address:

Akersgata 1, 0158 Oslo

Fylkesnemndene in Norway

Fylkesnemnda in Agder

Email:
kristiansand@fylkesnemnda.no
Telephone:
38 07 70 00
Mailing address:

Postboks 516 Lundsiden, 4605 Kristiansand S

Office address:

Tordenskjoldsgt. 65, Kristiansand

Fylkesnemnda in Buskerud og Vestfold

Email:
drammen@fylkesnemnda.no
Telephone:
32 21 12 00
Mailing address:

Postboks 3593, Postterminalen 3007 Drammen

Office address:

Statens Hus, Grønland 32, 3045 Drammen

Fylkesnemnda in Oppland og Hedmark

Email:
lillehammer@fylkesnemnda.no
Telephone:
61 05 15 80
Mailing address:

Postboks 1113 Nordre Ål, 2605 Lillehammer

Office address:

Gudbrandsdalsvegen 186, 2619 Lillehammer

Fylkesnemnda in Hordaland og Sogn og Fjordane

Email:
bergen@fylkesnemnda.no
Telephone:
55 56 41 60
Mailing address:

Postboks 244 Sentrum, 5804 Bergen

Office address:

Fortunen 7, 5013 Bergen

Fylkesnemnda in Møre og Romsdal

Email:
molde@fylkesnemnda.no
Telephone:
71 20 55 00
Mailing address:

Postboks 2515, 6404 Molde

Office address:

Julsundv. 4, 6412 Molde

Fylkesnemnda in Nordland

Email:
bodo@fylkesnemnda.no
Telephone:
75 53 90 00
Mailing address:

Postboks 303, 8001 Bodø

Office address:

Sjøgata 1, 8001 Bodø

Fylkesnemnda in Oslo og Akershus

Email:
oslo@fylkesnemnda.no
Telephone:
23 10 61 00
Mailing address:

Postboks 1544 Vika, 0117 Oslo

Office address:

Tordenskioldsgt. 12, 0160 Oslo

Fylkesnemnda in Rogaland

Email:
stavanger@fylkesnemnda.no
Telephone:
51 90 52 00
Mailing address:

Postboks 247, 4002 Stavanger

Office address:

Lagårdsv. 44, 4010 Stavanger

Fylkesnemnda in Telemark

Email:
skien@fylkesnemnda.no
Telephone:
35 51 97 60
Mailing address:

Postboks 3034 Handelstorget. 3707 Skien

Office address:

Langbrygga 4, 3. Etg. 3724 Skien

Fylkesnemnda in Troms og Finnmark

Email:
tromso@fylkesnemnda.no
Telephone:
77 75 15 00
Mailing address:

Postboks 144, 9252 Tromsø

Office address:

Vestreg. 27-31, 9008 Tromsø

Fylkesnemnda in Trøndelag

Email:
trondheim@fylkesnemnda.no
Telephone:
73 19 94 30
Mailing address:

Postboks 4735, Sluppen, 7468 Trondheim

Office address:

Sommerveita 3, 7011 Trondheim

Fylkesnemnda in Østfold

Email:
moss@fylkesnemnda.no
Telephone:
69 24 00 40
Mailing address:

Postboks 493, 1502 Moss

Office address:

Kongens gate 21, 1530 Moss